Lüleburgaz İmar Sınırı içinde 356 m2 ARSA

Kırklareli / Lüleburgaz / Cumhuriyet / Güneş Mah.

Duygu Caddesi 39750
Satılık Konut İmarlı Arsa Arsa 150,000 TL 345 m²

İMAR DURUMU

1 - Mer'i İmar Planı ve mevzuatına uygun olarak boş arsa için inşaat şartları aşağıda gösterildiği şekilde tanzim edilerek imar durumu ile yalnız proje tanzim edilebilir, inşaat yapılamaz. Bu imar durumunun süresi 1 yıl olup, imar planında ve mevzuatında bir değişiklik olması halinde hiçbir hak iddia edilemez.
2 - Yapı ruhsatı müraacatı esnasında Lüleburgaz Belediyesi' nden alınacak tasdikli fosseptik veya kanal projesi, ısı yalıtım projesi ve raporu, zemin etüd raporu, itfaiye onayı, Kadastro Müdürlüğünden alınacak röperli kroki, bloğun çekme mesafelerini gösterir inşaat istikamet rölevesi, tabii zemin ve yol kotları gösterir plan kotesi, gerekli görüldüğü takdirde muhtelif en-boy kesitleri ve detay projeleri mimari ve statik projelere eklenecektir.
3 - İMAR UYGULAMASINA İLİŞKİN GENEL HÜKÜMLER
3.1. Parselin yüz aldığı yol imar kanunun 23. maddesine tabi olup, Müdürlüğünden ilişiği kesilmeden uygulama yapılamaz.
3.2. Afet bölgelerinde yapılacak yapılar hakkında yönetmelik ile yürürlükteki Lüleburgaz Belediyesi İmar Yönetmeliği, Otopark ve Sığınak Yönetmeliklerine göre uygulama yapılacaktır.
3.3. Yola terk ve kamuya ayrılan kısımlar kamu eline geçmeden uygulama yapılamaz.
3.4. Belirlenemeyen yol genişlikleri ile kadastral sınırlar göz önünde bulundurularak, terk, satın almalar ve blok ebatları inşaat istikamet rölevesi belirlenecektir.
3.5. İlgilisinin sunduğu evraklara, uygulama imar planına ve imar planı notlarına göre tanzim edilmiş olan imar durumu, yapılanma şartlarını göstermekte olup söz konusu parselin kapsayan, ifraz işlemlerinden kaynaklanan ve imar uygulamalarını etkileyen işlemler 18. madde uygulama bürosunun sorumluluğundadır.
3.6. Zemin Etüdü yapılmadan uygulama yapılamaz.

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
İskan DurumuEvet
Kat KarşılığıHayır
Takas YapılırHayır
İzin Verilen Kat Adedi4

Konum

Toplu Ulaşıma Yakın

Alt Yapı

Doğalgaz mevcut
Elektrik hattı
Kanalizasyon
Parselli
Su Hattı
Telefon Hattı
Yolu Açılmış
İfrazlı

İlanın Yayınlandığı Siteler

DORUK EMLAK
Kocasinan Mh. Kereviz Sok. No:3/A Lüleburgaz/Kırklareli
Lüleburgaz / Cumhuriyet
39750 Kırklareli
+90 288-412 65 52
DORUK EMLAK - Lüleburgaz Satılık Daire, Lüleburgaz Kiralık Daire, Lüleburgaz Satılık Arsa, Lüleburgazda, lüleburgazdaki, emlakçılar, Ofisi, Toki, Emlakçıları, Emlak, Lüleburgaz Satılık, Sıfır, Evler Satılık Arsa Konut İmarlı Arsa Lüleburgaz İmar Sınırı içinde 356 m2 ARSA Kırklareli Lüleburgaz Cumhuriyet Güneş Mah. 150,000 TL DORUK EMLAK - Lüleburgaz Satılık Daire, Lüleburgaz Kiralık Daire, Lüleburgaz Satılık Arsa, Lüleburgazda, lüleburgazdaki, emlakçılar, Ofisi, Toki, Emlakçıları, Emlak, Lüleburgaz Satılık, Sıfır, Evler ,,luleburgaz,imar,siniri,icinde,356,m2,arsa,kirklareli,luleburgaz,cumhuriyet,gunes,mah,arsa,konut,imarli,arsa,satilik,luleburgaz,kirklareli,trakya,satilik,kiralik,ev,daire,konut,arsa,emlak,emlakci,emlakcilar,emlak,ofisi,ciftlik,arazisi,tarla,arazi,isyeri,ofis,depo,dukkan,sanayi,arsasi,fabrika,organik,tarim,ciftlik,meyvecilik,benzinlik,arazisi,gayrimenkul,lihkab,likap,lihkap DORUK EMLAK - Lüleburgaz Satılık Daire, Lüleburgaz Kiralık Daire, Lüleburgaz Satılık Arsa, Lüleburgazda, lüleburgazdaki, emlakçılar, Ofisi, Toki, Emlakçıları, Emlak, Lüleburgaz Satılık, Sıfır, Evler Lüleburgaz İmar Sınırı içinde 356 m2 ARSA Kırklareli Lüleburgaz Cumhuriyet Güneş Mah. Arsa Konut İmarlı Arsa Satılık Lüleburgaz, Kırklareli, Trakya, Satılık, Kiralık, Ev, Daire, Konut, Arsa, Emlak, Emlakçı, Emlakçılar, Emlak Ofisi, Çiftlik Arazisi, Tarla, Arazi, İşyeri, Ofis, Depo, Dükkan, Sanayi Arsası, Fabrika, Organik, Tarım, Çiftlik, Meyvecilik, Benzinlik, Arazisi, gayrimenkul, lihkab, likap, lihkap